theREDPILLcz

Rudá kapsle reálné sociální dynamiky; sexuální strategie racionálního muže.Píča ve vesmíru

…aneb kolik regulací a evaluací muselo být ignorováno, aby poslali tuhle harpii na ISS?

Daily Mail

Dva roky zpátky Rusové vyhrožovali USA kriminálním vyšetřováním ohledně NASA astronautky, která měla provrtat díru do pláště jejich modulu, protože ji ostatní členové posádky naštvali a chtěla domů.

Oficiální zdroje vše popřely, jako dezinformace, zřejmě kvůli riziku extrémně drahé litigace s Ruskem.

Podle neoficiálních zdrojů je to ale vše pravda, a bylo to vyvrcholením tisíce ženskejch momentů a sabotáží od slepice, která se stala paranoidní ohledně svého bejvalého i současného manžela; dožadovala se slávy a pozornosti, a odmítala plnit své povinnosti.

Problémová od prvních týdnů

Spousta maličkostí, kterými znepříjemňovala život na ISS kolegům, aby si vynutila předčasný konec mise, kulminovaly na staniční toaletě. Na stížnosti, jak jsou NASA vesmírné toalety sexistické, protože jsou nepohodlné, a stanice je plná chlapů, NASA reagovala, že fungují i pro ženy a jsou nepohodlné i pro muže. To ji vytočilo k nepříčetnosti a požadavkům, aby NASA vyvinula čistě ženskou toaletu a poslala ji nahoru za nimi. NASA kontrovala, že to bude stát stovky milionů dolarů a rok práce, ale že začnou.

To se jí nelíbilo, a požadovala návrat domů okamžitě s tím, že je jí tam nepříjemně a už tam nechce být. NASA odpověděla omezením jejích povinností na prakticky žádné, a informací o tom, že další „taxi“ je naplánováno za 9 měsíců. A pokusili se ji uchlácholit tím, že mají vymyšleno několik „woman power“ misí, které ji udělají slavnou, např. první výstup do vesmíru a venkovní oprava bez přítomnosti muže.

To jí stále nestačilo, chtěla raketu domů hned teď.

Když NASA odpověděla, že je to logisticky nemožné, úplně prý zešílela. Začala se odmítat mýt, dodržovat elementární čistotu, a korektně používat toaletu, kterou opakovaně technicky zasekla nebo ucpala, což způsobilo, že smrdící hovna a moč létaly napříč lokální sekcí stanice a začaly poškozovat technické vybavení. Vzniklý nepořádek po sobě odmítala uklízet.

Od vybudování a spuštění byla ISS jedním z nejčistších možných, a v rámci možností nejpříjemněji vonících, prostředí. A tohle všichni přítomní astronauté striktně dodržovali z jednoho hlavního důvodu: Atmosféra se nedá prostě vyvětrat, každý gram kyslíku je na vesmírné stanici vzácný. Každý pach zůstává navždy. ISS byla v rámci možností jedním z nejpříjemněji vonících prostředí. Byla.

Oukej, astronautka pokračuje bejt píčou, každýho sere, nechává po sobě nepořádek, fyzicky napadá ostatní, a ničí výsledky jejich práce, když si ji nehlídají. Např. měla náhodně otrávit některé sledované rostliny, čímž znehodnotila celý experiment.

Prostě píča se snaží, aby ji vyrazili z práce.

Ve vesmíru.

Nicméně zde přichází její velký den:
První samostatný ženský výstup do vesmíru kvůli opravě.

Berte teď v úvahu, že předcházející její výstupy byly masivní průsery, co do škod stály stovky milionů dolarů. A to byly vedena mužem, přesto musela být pro neschopnost v polovině nahrazena jiným astronautem, mužem.

Při jednom výstupu jí „upadla“ celá sada nářadí za sto tisíc dolarů, a odletěla do temnot vesmíru.

Při příštím výstupu si půjčila novou sadu použitého nářadí od kolegy (kapitán jí odmítl dát novou), kterou obratem taktéž poslala do vesmíru.

Ale nyní je tedy sama ve vesmíru, pokouší se „opravit“ uvolněný šroub u hydrauliky (nějaká naprosto triviální věc). Silná, nezávislá, žena, který nebude žádnej chlap říkat co a jak má dělat. Mimo tedy to, že jí skrze rádio dávají krok za krokem přesné instrukce jak pro tříletý děcko.

I přes to částka za vzniklé komplikace roste na 250 milionů dolarů.

Chvilková mise, která by se dala popsat jako „tvař se cool, utáhni šroub v živém vysílání, a vrať se do modulu“ se protáhla na 6 hodin nervózního ženskýho chichotání, panikaření, málem odletění píče samotné do hlubin vesmíru, ztráty většiny nářadí ve třetí (za čtyř) sad, a odlet nějaké další krabice.

A když už konečně našla správnej šroub, zarvala za něj opačným směrem (nebo něco takovýho) a kompletně vykoupala sebe i všechno kolem v kapalině, která tam 20 roků nasává radiaci a smrdí prej jak extrémně zkažený vejce.

Načež se v panice okamžitě otáčí a vrací do modulu, mrdá na všechny dekontaminační protokoly, ignoruje i korektní proceduru uzamčení, a svlíká svý zaprasené radioaktivní věci ve společných prostorách.

„Mise Splněna.“

Kapitán je nasranej, pozemní kontrola je nasraná, ale celej svět oslavuje první úspěšný ryze ženský výstup do vesmíru.

Druhej den kapitán kontroluje opravu, aby zjistil, že celé externí manipulační rameno je neopravitelně v piči, a NASA poptává Kanadu, aby vyrobila za 250 milionů dolarů náhradní.

Průser jak cyp. NASA dává dohromady tým, který má vyhodnotit, jestli se dá něco z týhle mise vůbec zachránit. Velmi brzy je jasné, že prakticky nic. Všechno, uvnitř i venku, je pokryté smradlavým lepivým mastným olejem, a každý už je na ni nebetyčně nasranej. Ale to nejhorší teprve přijde.

Píča je teď přesvědčená, že konečně vyhrála, že bude brzy doma.

NASA ji ale opět připomíná, že do další rakety domů je to ještě 6 měsíců, což u ní vede k úplné ztrátě soudnosti a epickému šílenství při kterém údajně ničí další vybavení, a opět, dvakrát po sobě poškozuje staniční toaletu. NASA ji chlácholí, že ženská toaleta je už téměř hotová a s příští zásobovacím letem bude na cestě. To samozřejmě není dost; ona už žádnou nechce, chce domů.

Ten den posádka nachází toaletu neopravitelně zničenou.

Co teď?

Do příští rakety s náhradními díly je to 6 měsíců.

Ačkoli jsou Rusové kámoši, nechtějí, aby psychopíča poškodila cokoliv na jejich modulu.
Několik dní nechávají Američany používat svou toaletu, pod dohledem, ale netrvá dlouho a načapali ji při pokusu zničit i tu jejich.

Od toho dne americké posádce zbyly pouze nouzové pleny.

Měsíc a obrovský problém začíná být zjevný. Jako by stovky použitých plen létajících všude kolem nebyly dostatečným problémem, všechno je mastné, všechno lepí, a všechno smrdí jako ulice Paříže.

Navždy.

I astronauti sami. I zabalené příděly potravin. Všechno vybavení je kontaminováno a poškozené, často neopravitelně.

Aby se astronauté dostali k panelům, musí se prodírat plnými starými plenami.
Prostor na práci se neustále zmenšuje.

A píču stále nachytávají při pokusech nenápadně sabotovat vybavení.
Dokonce ji opakovaně musejí vyvádět z ruských modulů, kde nemá co dělat, ale původně ji nechávali půjčovat si nářadí, než jí to zatrhli.

Nyní už muži na obou stranách prosí zemi o pomoc.

Kapitán: „Prosím, dostaňte theredpill.cz tuhle psychopíču pryč.“
Píča: „Prosím, chci okamžitě pryč.“
NASA po stopadesáté: „Nejde to, logistika to neumožňuje, pravidla a finance to nedovolují, mimo katastrofické scénáře.“

Během tří měsíců se stala polovina klíčového vybavení nefunkční, celá ISS permanentně ozařovaná radiaci, po destrukci toalety je stanice téměř neobyvatelná a ani náhodou sterilní.

Vzduch

I tu najednou senzory týhle tenký plechovky, fičící vražednou prázdnotou 7 km/s, detekují pokles v tlaku vzduchu.

Dírka v Soyuz modulu ISS

Jediná poslední vrtačka na stanici, kterou někdo ukradl, se najde schovaná mezi věcmi týhle píče, která dělá poslední rok všem ze života peklo. Prej je vše zachyceno na kameře. Ruská posádka rychle objevuje 2mm dírku ve zdi svého modulu, hned vedle jejich toalety, neuměle zakrytou dekorativní látkou.

Američané naříkají pozemní kontrole „dostaňte nás dolů,“ Rusové ale zapatlali dírku epoxidem a dobrý.

NASA konečně vystavuje novou prioritu: Dostat píču z ISS okamžitě pryč, jinak nebude žádná ISS.

Dole na zemi se vše přeplánovává, přepočítává, a místo poslání novýho ženskýho hajzlu do vesmíru, nový plán je dostat ženskou z vesmíru. Místo ženskýho hajzlu posílají nahoru chlapům, tajně, náhradní normální hajzl.

Později posílají nahoru ten nově vyvinutej ženskej, za velké fanfáry, ale to už je problémová píča naštěstí dávno dole.

Výsledek

Tým, který byl sestavený, aby analyzoval velikost průseru, stále dodává nové a nové zprávy o škodách, a analýzy možných řešení.

Výsledek: Všechno v píči, dokončit co se dá, a poslat celou ISS do Tichého oceánu.

Dekády výzkumu nenávratně zničeno, dekády dlouhé experimenty kontaminovány a nepoužitelné, vše je navždy radioaktivní a dlouhodobé setrvávání by stálo životy, a radioaktivita taktéž znemožňuje experimenty zopakovat. Všechno prožrané smradem, všechno pokryté a nasáklé toxickým olejem Trilión dolarů škody během jediného roku, způsobeno jedinou píčou a ideologií diverzity, feminismu a dženderové rovnosti.


comments powered by Disqus