theREDPILLcz

Rudá kapsle reálné sociální dynamiky; sexuální strategie racionálního muže.

Decimace západních žen je dokonána

Nový song stoupající Švédské popové hvězdičky Tove Lo nám může posloužit jako další z mnoha připomínek, čím se stala stávající generace západních žen a k čemu má slušně nakročeno i střední Evropa. Podívejte se na video:

Originál bez zkreslených vokálů najdete třeba tady.

Celý song má jednoduché sdělení: Chlap ranil city mladé ženské a ta se rozhodne vypořádat se s bolestí návštěvou klubu, nezřízeným pitím, trávou a tím, že se nechá ošukat náhodnými cizími chlápky. Zvolená strategie překvapivě nefunguje zrovna nejlépe. Krátký ale niterný moment v závěru ji vyobrazuje zlomenou, v slzách a bezcílně bloumající drogami zastřenou realitou. Nepoznáme sice chlápka, který ji měl ranit, ale tady nám pomůže Taylor Swift a její mega-populární song Trouble, v němž zcela propadne drsňákovi, který se rve v barech, je hledaný policií a veřejně ji podvádí.

Generaci zpátky by chování Tove Lo bylo vnímáno jako přinejlepším alternativní. Aby zapomněly na kluka, holky se dříve potřebovaly vyplakat samy v posteli, vypsat se do deníčku, poslouchat smutné písničky, pustit se s mámou do pečení, atd. Dnes tu máme normalizaci vyšoustávání s kretény jen aby překonaly jiné kretény. Prohoďte ale pohlaví a ironicky dostanete radu, kterou si dávají chlapi (vychrápej se s deseti jinejma a ta marná zamilovanost tě přejde). Dívky ale dříve či později objeví, že pro ně má takové chování jediný efekt: Výrazně snižuje jejich schopnost mít v budoucnu stabilní a zdravý vztah. Jednoduše protože ženy nejsou muži. Kurvení se, překvapivě, naprosto likviduje hodnotu ženy jako dlouhodobého partnera, manželky či matky.

Není nutné to opakovat, ale ženy bad-boye, hráče a drsňáky milují. Milují muže, kteří byli prověřeni a schváleni (vaginálně) jinými ženami. Naopak to ale nefunguje. Čím více ptáků v sobě měla, tím méně pravděpodobně ji bude někdo chtít na víc, než jednu nezávaznou noc. To je fakt, kterého si jsou ženy alespoň podvědomě vědomy, když tají svou divoce promiskuitní minulost před muži, se kterými se pokouší navázat normální vztah.

Co řeknete na to, když se dívka, která se vám opravdu líbí, nechá po rozchodu s přítelem během jediného měsíce ošukat pěti prakticky neznámými týpky, nechá je experimentovat se všemi otvory jak se dočetla v jakési populární romantické knize, a současně vám bude tvrdit, že opravdový muž si musí její přízeň (a sex) zasloužit, protože teď už hledá něco vážného a chce, aby se jí muž dvořil, byl galantní a hýčkal si ji.

Nejste-li ten drsňák, kterého nechá rychle svou fasádu prolomit, budete reagovat podobně, jako by reagovala ona, kdybyste jí pověděli:

Když jsem byl mladší, bral jsem dívky do těch nejdražších restaurací a příležitostně jsem je překvapoval romantickými víkendovými výlety soukromým letadlem třeba do Paříže. Později jsem si ale uvědomil, co je v životě opravdu důležité, a teď je pro mě smysluplnější strávit večer mazlením na gauči a koukáním na romantické komedie.

Bude se bezpochyby cítit podvedená a okradená o vše, co dostaly ty dívky ve vaší minulosti.
Stejně tak byste se měli cítit i vy objevíte-li, že makáte jak pitomci pro něco, co jiní muži dostali zadarmo.

Tohle kurvení, které chytlavý song od Tove Lo předkládá za normální či dokonce za zábavné a správné, je součástí kultury, v níž je každý muž hledající vážný vztah se ženou už automaticky paroháčem, protože je v nechutně dlouhém gang-bangu ten poslední; pokouší se láskyplně líbat rty a něžně laskat rozkrok ženy, kterou desítky chlapů roky tvrdě drtilo.

Jak by dnes chlap vůbec mohl brát ženu jako něco víc, než jen vědro na sperma. Nic si nenalhávejme, právě tím se totiž stávají, díky kultuře, která je metodicky trénuje a povzbuzuje aby se nechaly scákat každým, z koho mají jen trochu lechtání v rozkroku. To vše jako způsob růstu její osobnosti, hledání sebe sama, budování síly a nezávislosti, což znamená nefňukat déle než den po posledním hajzlovi, z něhož se vyklubal sobec, který si jí nevážil jinak než sexuálně.

Taková dívka by se měla stát vašim celoživotním věrným doprovodem? Tato dívka má být matkou vašich dětí? Vržou mi zuby odporem při té myšlence, a měly by každému muži. Raději budu slepou větví evoluce, než aby matkou mých dětí byla děvka. Bohužel muži jsou dnes trénováni aby právě takové ženy přijímali, aby se stávali paroháči dobrovolně, aby utráceli plnou sazbu za zboží, které je sotva na pětině hodnoty, kterou kdysi mívalo.

Je fascinující, že během snad tří generací se západní ženy proměnily z potenciálních manželek a matek v duchaprosté hračky na šukání. Muži dříve potkávali tradičně vychované panny, ale dnes jim nezbývá než se prohrabovat nekonečnými zástupy nevěrných slepic nevalných kvalit. Naprostá decimace všech ženských kvalit. Muž už nemá, vyjma sexu, od žen co získat i kdyby byl třeba schopen být nejlepším otcem na světě. Tato degenerace již prakticky pohltila severní Ameriku a jako trojský kůň se dál rozšiřuje do celého světa.

Jak se to stalo? Jak jsme se do tohoto bodu dostali? Celá kniha by se dala na toto téma napsat. Likvidace ženskosti a vzoru tradičních matek, a jejich nahrazení nemyslícími povrchními spotřebitelskými roboty na šukání je trilionový byznys. Můžeme ukazovat prstem na elity a jejich užitečné idioty, kteří takové prostředí vytvořili, ale faktem zůstává, že pryč je doba, kdy bylo pozitivně vnímáno být normálním mužem, s normálními potřebami založit rodinu s dobrou ženou, která mu zůstane věrná, dobře vychová jeho děti, udrží si rozumnou figuru a postará se o jeho domov. Muž, který pracuje třikrát více než ostatní a ví kde ještě hledat, pro sebe může najít výjimečnou tradiční ženu, ale pro většinu ostatních už ženy přestaly mít jiný význam, než pro příležitostný nezávazný sex. Doba tradičních citových pout pomalu končí.

Mou radou na závěr by snad mohlo být jen: Naučte se hrát, naučte se okouzlit a balit všechny tyto neadekvátní ženy; vyzkoušejte si všechno co jste viděli v pornu, protože vaše sexualita tu bude stále a musí být pravidelně nasycena pro vaše vlastní duševní zdraví. Mimo to však neočekávejte nic víc, protože ženy už dávno nedokáží poskytnout to co kdysi.


comments powered by Disqus