theREDPILLcz

Rudá kapsle reálné sociální dynamiky; sexuální strategie racionálního muže.Moc zlý pro fejsbůk

Tvá slova jsou svobodná jen do té míry, do které jsi schopen prosadit jejich vyřčení a vytrpět si důsledky.
Ivan Throne

Tento článek je shrnutím příspěvků z naší stránky na facebooku, které byly cenzorem shledány závadnými a za které jsem tak dostal kratší či delší ban a/nebo byly odstraněny za doprovodu již ikonické zprávy:

Tento příspěvek porušuje naše zásady komunity týkající se nenávistných slovních projevů.

…a nevyhnutelně následujícím:

Váš příspěvek jsme znovu prověřili a opravdu naše zásady komunity nedodržuje.

Ale tedy, bez zbytečného prodlužování, ty úplně nově odstraněné první, jinak bez nějakého konkrétního pořadí…

Příspěvky příliš zlé pro citlivé dušičky cenzorů facebooku:

Nedůvěřuju chlapům, co nejsou sexističtí. Nebo jsou jen tím trapným benevolentním způsobem, jakože: ochrana žen, protože jsou slabší, ale nikdy si nedovolí je kritizovat.

Je to trapný a je to teplý.

Absence sexismu je důkaz historie špatných rozhodnutí ohledně nejdůležitějších témat. Tihle idioti bývají pro muže větším problémem a nepřítelem, než jakákoliv žena kdy může být. Podporují tím dysfunkčnost a chaos.

Pro retardy tam vzadu: Sexismus není nenávist vůči ženám. Znamená pouze přesně identifikovat a znát jejich psychologické rozdíly, a podle toho s nimi jednat.

Demokracie je, když se menšina musí podřídit vůli většiny.

Něco jako skupinové znásilnění.

Kunda ví přesně

Fašismu je dosaženo, pokud nelze říct, kde končí korporatismus a kde začíná Stát. – Benito Mussolini

...mi připomnělo, když tady koukám na video, kde zmrd z Antify vybil zuby Černému aktivistovi za svobodu slova, na demonstraci za svobodu slova v SF, proti cenzuře NY Post ze strany „Big Tech“, načež se mu dostalo ještě smazání účtů Twitteru, Fb, Instagramu a dalších.

Pokleknutí vždy bylo a vždy bude, z kulturní perspektivy západní civilizace, vyjádřením podřízenosti. Archaickou demonstrací nižší společenské pozice před pány. Něčím, co nemá v rovnoprávné společnosti místo.

Muž pokleká pouze před králem a před svou vyvolenou při žádosti o ruku.

Když se levicoví aktivisté pokouší vysvětlit, že to v tomto případě znamená něco jiného, to je jako kdyby se vám buzerant pokoušel vysvětlit, že tím, že mu vykouříte péro, demonstrujete jen, že nejste nenávistný homofóbní nácek. A trval na tom, pod nevyřčenou hrozbou že jinak dostanete před hubu.

Přistoupí na to jen lůzr, totální kretén nebo vypočítavé hovado.

Future is female.

Budoucnost je ženská. Možná vlastně už i současnost.

Emotivní, nelogická, povrchní, subjektivní, hysterická.

A my všichni jsme v piči.

Žena je zábava, ne debatní partner.

Ženský solipsismus není nepodobný tomu dětskému.

Dítě je přesvědčeno, že dospělí mají vše jednodušší, že mohou vše a že nemají žádné povinnosti. Proto si přeje vyrůst a co nejrychleji být dospělým.

Podobně vidí ženy muže.

Představte si, bejt zralý, fyzicky dospělý, muž, sedět a poslouchat názor ženské na něco, a z nějakého nepochopitelného důvodu se o něj ZAJÍMAT.

Fakt. Divný.

Má-li chlap svůj život uspořádaný a zajištěný, přestanou pro něj povrchní prchavé ženské myšlenky zcela existovat.

Pičo, prostě se jen svlíkej.

Feministická posedlost znásilněním všeho druhu pramení z jednoduché touhy: Nebýt tak hnusná, že znásilnit ji žádného chlapa ani nenapadne. Protože, co si budeme namlouvat, v drtivé většině jsou. A pokud ne postavou, tak mentálně nebo hygienou.

Nicméně znásilnění je více či méně skrytým snem každé ženy. Ve statistikách pornowebů tenhle druh fetiše u ženského publika s přehledem vede.

Každá žena chce být tak hrozně přitažlivá, tím nejžhavějším vrcholem mužské touhy, že z ní muž přijde o rozum a nebude schopen se ovládnout.

Uvědomil jsem si, že se vlastně cítím jako černej. Je-li pohlaví spektrum dané pocitem postiženého, pak určitě i rasa a já jsem tak trans.

Transnegr. Místo líbání bot zvu holky pirátky, zelené a jiné neomarxistky aby mi políbily jahůdku. Přece neodmítete jako nějaké rasistky? Jakékoliv výhrady budou považovány za pokrytecké a urážlivé.

#overenokdemamgrogem

Rada, protože ženské v mém okolí začaly blbnout s nějakou sebeobranou a podobným splachováním peněz do hajzlu:

Jediná sebeobrana pro ženy, kterou stojí za to trénovat, je sprint na 400m. Všechno ostatní jsou hovna. Podprůměrně slabý chlap snadno zpacifikuje nadprůměrně silnou ženskou. Sílu kterou holka ve fitku trénuje 20 let, získá chlap během 6 měsíců. Ženská olympijská špička ve fotbale/hokeji trénuje proti patnáctiletým školákům a pravidelně prohrává.

Biologie má vaši rovnoprávnost úplně u prdele.

Pokud žena nekapitalizuje svou sexualitu, nezdržuje se v místech kam chodí kurvy, a nepohybuje se v rizikovém prostředí bezbranná, pak je případné znásilnění zcela vinou násilníka.

Ženy mohou mít vyšší nároky než muži jednoduše proto, že muži jsou obecně ve všem lepší.

Kdyby muži měli tak vysoké nároky jako ženy, během dvou generací bychom vymřeli, protože málokterá by se do limitů přijatelnosti vůbec vešla.

Nesmysl?

Kolik žen vydělává slušné peníze, jsou emočně stabilní, důvtipné, rozumné, dobře vypadající, se smyslem pro humor, skutečně zajímavé, tvrdě pracující, zábavné, se smyslem pro čest, a současně nejsou arogantní ani tlusté?

Velmi, kurva, málo.

Průměrná ženská by jako muž byla incel.

Muži, kteří věří v rovnost pohlaví, jsou odpad.

Abdikují na inherentní povinnosti vyplývající z role patriarchy, jakožto ukáznit, vést a  chránit ženy na cestě jejich a svým životem ve světě méně než přívětivém. Místo toho se nechávají rozmazlovat jedovatým přesládlým egalitářským idealismem vedoucím k degeneraci, kterou v západní civilizaci vidíme dnes.

Nechutné.

Řeknete že jste progresivní, férovější, laskavější, osvícenější, ale mě přijdete jako slaboši intelektualizující svou bojácnost, slabost, benevolenci, a absenci odolnosti. Kdybyste byli opravdu všechny tyhle osvícené věci, pak proč jde svět za vašeho přihlížení do hajzlu?

Přesně.

Tady čtu o homosexualitě a verbálních urážkách ve starém Římě...

Homosexualita byla tolerována a přijímána, to jo, ale jen pokud šlo o toho, kdo mrdá. Mrdaný byl, jako dnes, obyčejná cinaedus – buzna.

Oblázek

Překvapivě vydržel skoro 4 dny. 7 dní ban na messenger a přidávání příspěvků.

Holky jsou jako auta. Být uvnitř tě vždycky bude něco stát.

Důležité je neplatit za starou vytřískanou felinu jako za Lambo.

Mezi femipitkami je teď populární mem hlásající, že mužská populace by se měla zredukovat na 10% a já si můžu utrhnout bránici.

Prej by to vyřešilo většinu světových problémů. LOL. Třetí den poté, co by ze světa zmizelo 9 mužů z 10, by se přes haldy odpadků nedalo projet městem a z vodovodů by tekly hovna!

Prej by to skoncovalo s patriarchátem. Tyve. Při poměru 1:10 by si každý chlap žil jako pán. Ženské by se mezi sebou rvaly jak vzteklé bestie o sebemenší špetku jejich pozornosti. Každá trochu k světu by byla součástí harému.

Křivky plodnosti

Na dnešní večer vsuvka z biologie. Abyste nedopadli jako můj kamarád, který se oženil s o pár let starší kariéristkou, která to dotáhla AŽ na glorifikovanou asistentku, a teď před čtyřicítkou by chtěli potomka ...a překvápko, jaksi to nejde.

Dnes je samozřejmě populární z neplodností obviňovat muže, a ano, i spermatická morfologie je na historicky nejnižších číslech, avšak realita zde je samozřejmě přesně opačná.

Menopauza znamená úplný hovno. Znamená konec menstruace, nikoliv konec plodnosti. Průměrný věk ženské STERILITY je 41, a zhruba polovina žen se stane sterilními mezi 31 a 41 rokem života. Červená křivka. Ale ještě větší průser je tzv. subfertilita aneb katastrofický pokles schopnosti otěhotnět. Zelená křivka. Průměrný věk je zde už pouhých 31 let, a 1 z 10 žen je subfertilní už v 25.

Ergo, vzít si ženskou po třicítce znamená jen 50% šanci na potomka a garantuje problémy s plodností. A to ani nezmiňuju exponenciálně s věkem vzrůstající riziko genetických vad a následků rizikového těhotenství obecně.

Je taky (ne)překvapivé jak graf optimální plodnosti (viz studie) koresponduje s ženskou atraktivitou. Ale silná a nezávislá žena dnes raději promrdá nejlepší léta na karuselu s čuráky, sebedestrukcí mentální i fyzickou, a otročením pro korporace; biologické hodiny obelhává oslimpáváním retardovaných smetáků, a pak se nestačí divit.

Zdroj: Oxford Academic: The variability of female reproductive aging [10.1093/humupd/8.2.141]

Pesimista naříká, že život stojí za hovno.
Optimista čeká, až se život sám od sebe zlepší.
Aktivista vyřvává v ulicích aby jeho život někdo zlepšil.
Ženská naříká aby muž vyřešil její problémy.
Dítě brečí aby maminka vyřešila jeho problémy.

Muž vezme zodpovědnost do svých rukou, zvedne prdel, připraví plán, a začne podnikat kroky, aby sám své problémy vyřešil a sám svůj život zlepšil.

Složitý vztah

U tohodle už mi nedovolí ani požádat o kontrolu. Přitom už tam pár roků visel. Asi se na mě s hromadným nahlašování vrhli ti, o kterých píšu.

Když vyhraje žena, prohrají všichni, i ona.

Muži jsou nadřazeni ženám. Jsou schopnější, silnější, rozumnější. Proč by jinak ženy musely bojovat za rovnoprávnost, kdyby tomu tak nebylo? Jak by si je muži dokázali podmanit, kdyby tomu tak nebylo? Elementární logika.

Feminismus, sluníčkáři, harpie vřískající o patriarchátu co z hvízdnutí mají PTSD, vymaštěné tínky s tou jejich nerovností platů, etnomatky, vítání migrantů, multikulti a genderové aktivistky s Istanbulskou úmluvou a dalšími absurditami, až po teď hrozně moderní ženské chlupatění a odmítání základní hygieny. Všechno co normálnímu zdravému muži zvedá tlak.

...jsou jen test. To vše je jen shit test. Zřídka i vědomý, ale převážně podvědomý a automatický, daný biologií, instinktem, kolektivním pudem sebezáchovy. Je to volání o pomoc. Úpěnlivá snaha vyvolat emocionální reakci. Jinak to ani neumí. Ženský mozek totiž bere úspěšné vyvolání emocionální reakce jako vítězství; bez ohledu na napáchané škody. Je to podvědomá snaha vyhecovat muže konečně k násilné reakci.

Pokud nedovedou odkázat vlastní ženy do patřičných mezí, jak chtějí ubránit vybudovanou civilizaci před hordami násilných barbarů. Zaslouží si ji pak vůbec? Úpadek západní civilizace mají zcela na svědomí muži, kteří jej dopustili.

Z feminismu nemám nejmenší strach. Až socialistům dojdou peníze, až divoši rozpoutají války, genderová rovnováha se sama od sebe rychle uzdraví a zotaví.

Musíme to ale nechat dojít tak daleko?

Padl dotaz, kde jsou všechny ty feministky, když jde o násilí na dětech páchaným slimáky, tak jsem odpověděl, že je snazší řvát patriarchopíčoviny po bílém pracujícím muži, který má mnoho co ztratit, než na někoho, kdo nemá problém reagovat cihlou do ksichtu a vězení s jídlem, postelí a prostorem pro radikalizaci pro něj bude odměna. Nj, hate speech.

Atraktivita je subjektivní

Atraktivita je subjektivní. Ne snad? Asi jsem se zde dotkl nějaké chráněné skupiny, 30 dní ban. Že by mě nahlásili chovatelé koz?

Tablety do myčky

Tohle je trapný, já vím. Za tohle jsem ban nedostal, protože už mi jeden běžel.

Jak být dobrou ženou? Není to tak těžké. Stačí...

١ Být štíhlá
٢ Nebýt dramatická a hádavá
٣ Vařit a uklízet
٤ Respektovat autoritu svého muže
٥ Mít dostatek osobnosti na to pochopit, že horoskopy jsou hovna

Ženská, která nedokáže ani tyto elementární věci, si nezaslouží nic jiného než zůstat sama.

A jak být horním 1% nejkvalitnějších žen...

٦ Buď příjemná, vřelá a milá
٧ Nebuď vulgární
٨ Zbav se promiskuitních a zkažených "kamarádek"
٩ Važ si toho, co máš

Ale v zásadě, nejsi-li hnusná jak smrt, vaříš a občas i uklidíš, vykouříš mu péro a nejsi totálně šílená kráva která by neustále vytvářela problémy, vždycky se najde chlap, který s tebou bude šťastný. Většina chlapů nepotřebuje ke štěstí moc.

Již pohled na ženské tělo poučuje, že žena není určena ani k velikým duševním ani tělesným pracem. Děvčata příroda vybavila na několik málo let hojnou krásou, půvabem a plností, jenže na škodu všemu ostatnímu jejich životu. Zařídila to tak, aby v těchto několika letech dívky mohly zaujmout mužskou obrazivost tou měrou, že se muži dávají strhnout a odhodlávají se vzíti si je v nějaké podobě na starost – nadosmrti. Zdálo se, že by prostá rozumová úvaha nijak nebyla spolehlivou zárukou, že k tomu počinu dojde. Vyzbrojila tedy příroda také ženu jako každého jiného svého tvora zbraněmi a nástroji, kterých potřebuje k zajištění života, a to na dobu nezbytně potřebnou. Počínala si při tom arci zase s obvyklou svou šetrností. Neboť jako mravenčí samička po spáření ztrácí křidélka, nyní již zbytečná, ba pro oplodnění nebezpečná, tak ztrácí též žena svou krásu hned po prvním nebo druhém dítěti. Snad se to dokonce děje z téhož důvodu.

Čím je něco ušlechtilejší a dokonalejší, tím později uzrává a tím pomaleji. Muž dospívá zralosti svého rozumu a duševních sil sotva před osmadvacátým rokem svého věku. Žena již s osmnáctým, jenže podle toho je také její rozum docela přesně odměřen. Proto zůstávají ženy po celý život dětmi, vidí stále jen to, co je nejbližší, lpí na přítomnosti, vnější zdání věci považují za její podstatu, dávají přednost maličkostem před věcmi nejdůležitějšími.

Poněvadž jsou ženy na světě vlastně zcela jen pro zachovávání lidského pokolení a v tom je jejich určení, žijí vůbec více v druhu než v individuu. Ženy nemají skutečného a pravého smyslu ani pochopení ani pro hudbu ani básnictví ani výtvarné umění, nýbrž je to jen opičení, podporující jejich touhu líbit se, když takové vlastnosti uměle předstírají a navenek horlivě projevují. Muž se snaží, ať jde o cokoli, ovládnout to přímo, buď tím, že to pochopí, nebo že si to podrobí. Ale žena je vždy a všude odkázána jen na panství nepřímé, totiž prostřednictvím muže, kterého jedině má ovládnout přímo. Proto je v ženské povaze užívati všeho jen jako nástroje k získání muže, a její účast v čemkoli jiném je vždy jen předstírání, jen oklika. Všímejte si jen, čeho se týká a jak se utváří jejich pozornost v koncertě, v opeře nebo v činohře. Vizte, jak s dětinskou prostotou klidně pokračují v svém tlachání při nejkrásnějších místech v dílech největších mistrů.

Oženit se v našem monogamickém světadílu není než rozpůlit svá práva a zdvojnásobit povinnosti. Ale když zákony přiřkly ženám stejná práva s muži, byly by jim měly udělit též mužský rozum.
— Arthur Schopenhauer

Ochota finančně zajistit spratka cizího muže je známkou defektu ve vlastní genetické výbavě.

Jedna hypotéza, proč feministkám nevadí popravy ženských novinářek ani chrstání kyseliny do obličeje dívkám na blízkém východě jen proto, že šly do školy, zatímco chlapa sedícího rozkročmo považují za sexuální útok, je nasnadě: Strach.

Po bílých pracujících chlapech je totiž naprosto bezpečné řvát o misogynii, sexismu, patriarchátu, nechat je jedním blbým výmyslem zavřít na měsíce do vazby a tahat roky po soudech. Ony ví, že slušný chlap na ně nemůže. On ví, že tu hysterickou slepici musí ustát, protože ona má za sebou celý státní aparát a uštědřený políček ho může stát kariéru i životní úspory.

Ten nevzdělaný wahhábista nemá nejmenší problém ji za maličkost ztřískat tak, že ji ani nejlepší plastický chirurg nedá dohromady, a kohokoliv kdo se mu postaví do cesty. Z takových jsou strachy posrané. Ony moc dobře poznají, kdo si co nechá líbit, a jsou k smrti vyděšené, že když si dovolí otevřít držku na nesprávného, mohou velmi rychle být také #Charlie.

Nečekám, že tenhle článek zůstane dlouho bez dodatků.

A technická na závěr

Různými testy jsem se dopátral, že někteří lidé, pár procent, některé zablokované příspěvky stále vidí. Obvykle jsou smazány i pro ně pokud s nimi udělají nějakou interakci, stačí kliknout doprostřed, není nutné ani lajkovat nebo sdílet. I za tohle můžu opakovaně dostat banán.


comments powered by Disqus