theREDPILLcz

Rudá kapsle reálné sociální dynamiky; sexuální strategie racionálního muže.8.8.2021 – Očkovací hysterie

Komentář v delším formátu facebookové stránky: Monitoring Velkého Resetu

Jak jste jistě postřehli, i přes docela velkou proočkovanost proti COVID-19, v médiích i na sítích tlaky na očkování těch zbývajících stále zintenzivňují. Bizarně i vůči dětem a mladistvým, kteří nejsou ohroženi prakticky vůbec. Donedávna se dalo argumentovat, že proto, aby nemohli nakazit ty ohrožené.

Ale to už oficiálně opět není pravda, přinejmenším u nových variant, kde očkovaný člověk může nést stejnou virovou nálož jako neočkovaný. Americká CDC radí, aby se i plně očkovaní lidé nechávali otestovat, přišli-li do kontaktu s nakaženým, i pokud nemají žádné příznaky. [odkaz]

A vlády po celém světě začínají hystericky šílet:

Korporace taktéž. Google, Netflix, Facebook. Bez očkování se zaměstnanci nesmějí vrátit do kanceláří.

A otřesné případy vedlejších účinků se začínají kupit. Zde příklad lékařské asistentky z Minnesoty, u které si krevní sraženiny, vzniklé po aplikaci Pfizer-BioNTech vakcíny, vyžádaly amputaci obou nohou a ruce mají následovat. [odkaz]

Tažení proti Ivermektinu

Ivermektin (dále IVM) je antiparasitikum a antivirotikum, prakticky zcela bezpečný, a téměř zázračný lék na dlouhou řadu různých infekcí, u lidí i zvířat, za jehož objev byla udělena Nobelova cena, jakožto lék, úspěšně aplikovaný proti těm nejvíce devastujícím tropickým nemocem. Merck, firma vyrábějící IVM, darovala přes 4 miliardy dávek na léčbu nemocí v Africe. Ze 4 miliard dávek aplikovaných od r. 1998 v západním světě, pouze u 28 osob se objevily vážné neurologické vedlejší účinky.

Je to několik dní, co vyšla studie doi.org/10.1016/j.nmni.2021.100924 shrnující více než 20 randomizovaných klinických studií od března 2020 po současnost. Šest ze sedmi meta-analýz zjistily významné snížení smrtnosti v porovnání s kontrolními skupinami. Střední číslo napříč testy 31 %, u studie s nejvyšší dávkou až snížení smrtnosti o celých 92 % (byť tato konkrétní je nyní rozporována).

Nejen Wall Street Žurnál se zamýšlí, proč FDA, a potažmo další světové státní instituce, tak vehementně útočí na bezpečný a účinný lék: Why Is the FDA Attacking a Safe, Effective Drug?

V článku poukazuje na experimentální užití u lékařu v první linii, pracující přímo s nakaženými COVID-19 a jejich rodinnými příslušníky. Zatímco z kontrolní skupiny se nakazilo 10 % osob, ve skupině které byl podán IVM to byly pouze 2 %.

FDA ale přesto vydalo varování, aby IVM nebyl užíván k léčení ani prevenci COVID-19, obsahující slova jako vážné ublížení, hospitalizace, nebezpečné, záchvaty, koma nebo smrt, vysoce toxický i přes fakt, že IVM je FDA schválený jako bezpečné antiparasitikum.

Navíc je IVM velmi levný. I pokud by byl zcela neefektivní, popř. fungoval jako placebo, stále se globální tendence k jeho démonizaci zdají zcela nelogické.

Co tedy vězí za snahou potlačit alternativy k očkování vakcínami vyvinutými mega-korporacem?

No jako vždy...

Prachy

Výrobce vakcíny, firma Pfizer, oproti plánovaným 26 miliardám, nyní očekává příjmy ve výši 33,5 miliardy amerických dolarů jen za prodej vakcíny vládě USA, a to díky Delta variantě, pro kterou bude vyžadováno třetí, posilovací, očkování [zdroj], přestože je vůči ní, dle dat z Izraele, jen 39 % efektivní [zdroj].
Proti variantě Delta, jejíž symptomy jsou rýma a bolest hlavy, případně škrábání v krku.

Tímto hysterickým očkováním skupin, které nejsou ohrožené, nebo třeba tygrů v ZOO, se vlády snaží zlepšit výsledná čísla použitých vakcín, které dříve či později budou muset zveřejnit. A již nyní je zřejmé, že jednou budou padat hlavy.

Tímto hysterickým očkováním se vlády a tyto zodpovědné hlavy snaží alespoň do jisté míry zlegitimizovat podobu podepsaných smluv s korporacemi jako Pfizer. Smluv formulovaných tak, aby tyto korporace dostaly bezvýhradně zaplaceno.

#PfizerLeak

Pár dní už teď pod hash-tagem #PfizerLeak kolují uniklé smlouvy mezi státy a (nyní už i dalšími) výrobci vakcín na COVID-19 [soubory] a jedno je zřejmé: Nikdo soudný a zodpovědný by něco takového nikdy nepodepsal.

Tyto smlouvy byly korporacemi agresivně chráněny a smluvní důsledky tohoto úniku pro konkrétní osoby i stát (Albánie v tomto případě) mohou být absurdní. Markantní části smlouvy v originálních screenshotech lze nalézt zde (anglicky), dále vybírám co považuji za nejpodstatnější:

Korupce

Při čtení smluvních podmínek se dere na mysl jedna otázka: Kdo svéprávný by něco takového podepsal?
Jsou v krystalickém protikladu s řádným hospodařením.

Není to ale zdaleka poprvé, co si nadnárodní kartel korporací vynutil podpis smlouvy tohoto typu. A ty o kterých víme jsou pravděpodobně jen špičkou ledovce, protože bez výjimky všechny obsahují drakonické tresty a důsledky pro případ úniku na veřejnost.

Něco takového podepíše jen k smrti vyděšený zmrd nejhoršího zrna a to jen v případě, že dostane řádně velký kufřík. A za předpokladu, že ten, kdo kufřík předává, nasytil obálkami kompletně celý řetězec vztahů.

Vyděšení a hysterii obstaraly média v honbě po prokliky a zisku z reklam. Jak to bylo s kufříky a obálkami si můžeme dovodit...

Produkt

Nyní už je tak nějak obecně známo, že termín očkování pro mRNA produkt je celkem nepřesný.
Možná by bylo vhodnější experimentální genová terapie.

Ale i vakcíny založené na běžnějších principech jsou zde spíše jen medicinský produkt, který, jak již dnes víme, nezabraňuje ani infekci, ani přenosu, pouze slibuje oslabení symptomů nemoci. A po několika měsících jeho účinnost zeslábne tak, že vyžaduje další posilovací dávku. Může být jejich neúčinnost úmyslná? Ve smyslu léčit ale nevyléčit, a dojit státní rozpočty o absurdní sumy?

Já vám nevím, jsem očkován proti lecčemu, ale zrovna tohle mi jako očkování opravdu nezní.

Shrnutí

Alternativní, levnější, lepší nebo náhradní metody léčby jsou aktivně potírány, aby vládní činitelé nevypadali jako pitomci a protože smlouvy s dodavateli vakcín neumožňují se z nich vyvázat.

Uniklá smlouva prozrazuje, že vakcína možná nějak funguje, není ale nijak důsledně otestovaná, jde prakticky o experiment, všichni to ví, země jsou povinny solit hromady peněz za dávky, za které se Pfizer zbavuje úplně veškeré odpovědnosti, dávky které ani nemusí dodat, za peníze, které ani v případě nejhorších pochybení neexistuje cesta dostat zpátky. Jakékoliv následné soudy, pokuty a důsledky padají smluvně na bedra státu.

Nadnárodní korporace se ze všeho vyvazují, neručí za kvalitu, ani bezpečnost a neponesou žádnou odpovědnost.


comments powered by Disqus