theREDPILLcz

Rudá kapsle reálné sociální dynamiky; sexuální strategie racionálního muže.Hypergamie není svěrací kazajka

Pár postřehů z manosféry...

MAXIMA #1: Holkám obecně stačí metr osmdesát. Chybí jim ale prostorová inteligence. Pokud se jí líbíš, jako bys měl dva metry.

MAXIMA #2: Dokud spolu randíte, zcela upřímně věří, že máš nejdelší péro jaké kdy viděla. Po rozchodu naprosto upřímně věří, že ho máš malinkýho.

MAXIMA #3: Musí-li o tebe bojovat, aktivně vnímá ostatní muže jako méně atraktivní.

MAXIMA #4: Mnohem víc, než na tvém vzhledu, jí záleží na tom, zda lze tvůj společenský status použít jako klacek, kterým může mlátit o hlavy svým přátelům.

MAXIMA #5: Dívky neví, co je vzrušuje, pouze vnímají kdy jsou vzrušené. Žárlivost a nejistota, strategicky dávkované, jsou zde tvým nejlepším přítelem.

MAXIMA #6: Emoce nemusí být pozitivní, jen intenzivní.

MAXIMA #7: Jakmile ženská začne řešit, kdo dělá jaké práce v domácnosti, už ji nepřitahuješ, a snaží se už jen minimalizovat své ztráty.

MAXIMA #8: Ženy touží po tom, co mají téměř na dosah.

MAXIMA #9: Dívky chtějí vzrušení a zážitky dokud se jimi nenabaží, pak chtějí bezpečí, a pak zase vzrušení a zážitky.

MAXIMA #10: Že je z tebe hodně hotová poznáš tak, že sama vymýšlí výmluvy, když se jí její kamarádi pokouší odradit od randění s tebou.

MAXIMA #11: Holky ve skutečnosti nechtějí chlapa, který bude vyhovovat všem bodům v tom dlouhému proklamovaném seznamu požadavků. Ten existuje jen aby měla na co svést, když někoho odmítne.

MAXIMA #12: Žádná ženská nikdy nezvlhla z nějakého seznamu. To platí i pro tenhle.

MAXIMA #13: Jedna z nejatraktivnějších věcí, kterou může chlap udělat, je podobat se jejímu otci. Především za předpokladu, že ji dobře vychoval. Je to také hodně o štěstí.

MAXIMA #14: Chceš-li s ní vést delší a zajímavou konverzaci, počkej s tím až po sexu. Až tehdy jsou dívky doopravdy vnímavé. Obzvláště to platí, jde-li o váš první sex, ale zde je hlavní důvod jiný.

MAXIMA #15: Pokud tě podvedla, pravděpodobně ne proto, že by ten druhý chlap byl objektivně lepší, jen jiný. Jiný znamená lepší, subjektivně, pro ni.

MAXIMA #16: Pokud se k ní chováš lépe, než na kolik si váží sama sebe, vyjebe s tebou, protože ti nebude důvěřovat.


comments powered by Disqus